Effector Kielce: Start Effector Kielce TERMINARZ

Terminarz fazy zasadniczej PlusLigi - sezon 2014/2015

1.kolejka - 04.10.2014
MKS Banimex Będzin - PGE Skra Bełchatów
MKS Cuprum MUNDO Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel
AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
Transfer Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska
Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom

2. kolejka - 11.10.2014
Cerrad Czarni Radom - MKS Banimex Będzin
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce
Indykpol AZS Olsztyn - Transfer Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała
PGE Skra Bełchatów - MKS Cuprum MUNDO Lubin

3. kolejka - 15.10.2014
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Banimex Będzin
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Cuprum MUNDO Lubin
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała
AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk
Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz

4. kolejka - 18.10.2014
MKS Banimex Będzin - Transfer Bydgoszcz
Lotos Trefl Gdańsk - Effector Kielce
AZS Częstochowa - Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska
MKS Cuprum MUNDO Lubin - Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

5. kolejka - 22.10.2014
Jastrzębski Węgiel - MKS Banimex Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
AZS Politechnika Warszawska - MKS Cuprum MUNDO Lubin
Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała
Effector Kielce - AZS Częstochowa
Transfer Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk

6. kolejka - 26.10.2014
MKS Banimex Będzin - Lotos Trefl Gdańsk
AZS Częstochowa - Transfer Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce
MKS Cuprum MUNDO Lubin - Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

7. kolejka - 29.10.2014
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Banimex Będzin
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
Effector Kielce - MKS Cuprum MUNDO Lubin
Transfer Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa

8. kolejka - 08.11.2014
MKS Banimex Będzin - AZS Częstochowa
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk
MKS Cuprum MUNDO Lubin - Transfer Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn

9. kolejka - 12.11.2014
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Banimex Będzin
AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów
Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Cuprum MUNDO Lubin
AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała

10. kolejka - 15.11.2014
MKS Banimex Będzin - BBTS Bielsko-Biała
MKS Cuprum MUNDO Lubin - AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska

11. kolejka - 22.11.2014
AZS Politechnika Warszawska - MKS Banimex Będzin
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transfer Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała - MKS Cuprum MUNDO Lubin

12. kolejka - 26.11.2014
MKS Banimex Będzin - MKS Cuprum MUNDO Lubin
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Transfer Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom

13. kolejka - 29.11.2014
MKS Banimex Będzin - Effector Kielce
Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska
AZS Częstochowa - Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Cuprum MUNDO Lubin - Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów

14. kolejka - 06.12.2014
PGE Skra Bełchatów - MKS Banimex Będzin
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Cuprum MUNDO Lubin
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Częstochowa
Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk
AZS Politechnika Warszawska - Transfer Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce

15. kolejka - 12.12.2014
MKS Banimex Będzin - Cerrad Czarni Radom
Effector Kielce - AZS Politechnika Warszawska
Transfer Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów
MKS Cuprum MUNDO Lubin - PGE Skra Bełchatów

16. kolejka - 20.12.2014
MKS Banimex Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
MKS Cuprum MUNDO Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn
AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom
Transfer Bydgoszcz - Effector Kielce

17. kolejka - 28.12.2014
Transfer Bydgoszcz - MKS Banimex Będzin
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa
AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Cuprum MUNDO Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów

18. kolejka - 03.01.2015
MKS Banimex Będzin - Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
MKS Cuprum MUNDO Lubin - AZS Politechnika Warszawska
BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni Radom
AZS Częstochowa - Effector Kielce
Lotos Trefl Gdańsk - Transfer Bydgoszcz

19. kolejka - 10.01.2015
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Banimex Będzin
Transfer Bydgoszcz - AZS Częstochowa
Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała
Cerrad Czarni Radom - MKS Cuprum MUNDO Lubin
AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

20. kolejka - 17.01.2015
MKS Banimex Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
MKS Cuprum MUNDO Lubin - Effector Kielce
BBTS Bielsko-Biała - Transfer Bydgoszcz
AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk

21. kolejka - 24.01.2015
AZS Częstochowa - MKS Banimex Będzin
Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała
Transfer Bydgoszcz - MKS Cuprum MUNDO Lubin
Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

22. kolejka - 31.01.2015
MKS Banimex Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce
PGE Skra Bełchatów - Transfer Bydgoszcz
MKS Cuprum MUNDO Lubin - Lotos Trefl Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa

23. kolejka - 04.02.2015
BBTS Bielsko-Biała - MKS Banimex Będzin
AZS Częstochowa - MKS Cuprum MUNDO Lubin
Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
Transfer Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn

24. kolejka - 07.02.2015
MKS Banimex Będzin - AZS Politechnika Warszawska
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce
Jastrzębski Węgiel - Transfer Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów - AZS Częstochowa
MKS Cuprum MUNDO Lubin - BBTS Bielsko-Biała

25. kolejka - 14.02.2015
MKS Cuprum MUNDO Lubin - MKS Banimex Będzin
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów
AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska

26. kolejka - 21.02.2015
Effector Kielce - MKS Banimex Będzin
Cerrad Czarni Radom - Transfer Bydgoszcz
AZS Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel - MKS Cuprum MUNDO Lubin
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów

Created by mehow

Copyright © Effector Kielce 2012

Template by Joomla Templates & Niszczenie dokumentów Kraków.