PLAS KIELCE PIERWSZYM FINALISTĄ MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI! Jutro mocno trzymamy kciuki!

W piątek rano w MOSiR w Dębicy rozpoczął się turniej finałowy mistrzostw Polski młodzików. Mecz o złoty medal zaplanowano na niedzielę, godz. 11:30.

Do turnieju finałowego mistrzostw Polski młodzików zakwalifikowało się osiem drużyn: TREFL Gdańsk SA, BKS Chemik Bydgoszcz, UMKS MOS Wola Warszawa, DMKS PLAS Kielce, Jastrzębski Węgiel, MUKS Huragan Wołomin, KS Gwardia Wrocław i obrońca tytułu z poprzedniego sezonu – AKS V LO Rzeszów.

Ambasadorem mistrzostw Polski młodzików Dębica 2017 jest Rafał Buszek, mistrz świata i trzykrotny mistrz Polski, a prywatnie dębiczanin z krwi i kości. Przyjmujący przebywa obecnie w Spale, gdzie wraz z pozostałymi graczami walczy o miejsce w reprezentacji Polski na Ligę Światową 2017.

Zmagania siatkarskiej młodzieży cieszą się sporym zainteresowaniem. Na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców, a w miejskim ratuszu na telebimie można śledzić relację ze spotkań.

Specjalnie z tej okazji uruchomiono transmisje internetowe wydarzenia, na których dostępne są wszystkie finałowe mecze. Można śledzić je pod poniższymi linkami:

www.debicatv.pl i www.kamery24.org

fot: VIS Polska