Od 3 października można otrzymać akredytację stałą na mecze Effectora Kielce. Proces akredytacyjny w sezonie 2016/2017 prowadzony jest przez system Accredito.com. Wnioski o akredytacje stałe przyjmowane są do 15 października 2016 r. W trakcie sezonu uruchamiane będą z kolei procesy na pojedyncze mecze.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie, prosimy wejść na stronę https://www.accredito.com/pl/effector-kielce i wybrać opcję „Rejestracja” -> „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić, wybierając opcje „Redakcje”. Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Effectora Kielce oraz informacje o procesach akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura prasowe” i zaznaczenie „Subskrybuj” przy biurze Effector Kielce.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/reporter.