W sezonie 2016/2017 Effector Kielce kontynuuje program promocyjny dla szkół i innych placówek oświatowych „Żyj z pasją i zdrowo, na sportowo”. 

Zapraszamy dzieci i młodzież z placówek oświatowych wraz z opiekunami do wzięcia udziału w programie organizowanym kolejny sezon przez klub sportowy Effector Kielce,  Świętokrzyska Siatkówka S.A. Program ma na celu rozpropagowanie siatkówki podczas rozgrywek ekstraklasowych oraz postaw prosportowych wśród dzieci i młodzieży. Bo siatkówka jest sportem, który łączy, nie dzieli. Siatkówka to sport, dzięki któremu zwykłą znajomość możemy zmienić w prawdziwą przyjaźń.

W sezonie 2015/2016 gościliśmy na Hali Legionów kilka tysięcy młodych kibiców kieleckich siatkarzy. Towarzyszyli oni drużynie Effectora Kielce we wszystkich siatkarskich pojedynkach, wspierając drużynę prawdziwie sportowym, ale kulturalnym dopingiem. To oni sławili barwy biało-niebiesko-czerwone i dodawali siatkarzom siły do walki o kolejne punkty w tabeli rozgrywek. Na zakończenie poprzedniego sezonu Klub Sportowy Effector Kielce w sposób szczególny podziękował tym dzieciom i młodzieży szkolnej za wspaniały doping.  Zawodnicy kieleckiego klubu poprowadzili  w ich szkołach lekcje w-f, profesjonalne treningi siatkówki, rozegrali wspólne mecze z dzieciakami. Czynny udział w zajęciach z zawodnikami Effectora wzięło udział blisko 1500 dzieci i młodzieży z ponad 20 szkół z Kielc i województwa świętokrzyskiego.

Zainteresowanie programem dla szkół jest ogromne, stąd nasza decyzja o jego kontynuacji w nadchodzącym, nowym siatkarskim sezonie. W programie mogą wziąć udział szkoły i inne placówki oświatowo-wychowawcze (domy pomocy, ośrodki szkolno-wychowawcze, świetlice socjoterapeutyczne, szpitale itd.) z Kielc i terenu województwa świętokrzyskiego.

Grupa musi składać się z minimum 10 młodych uczestników oraz opiekuna. Maksymalna ilość uczestników nie jest określona. Do programu można przystąpić w każdej chwili, zgłaszając i potwierdzając uczestnictwo grupy w aktywnym dopingowaniu drużyn podczas najbliższego meczu. Zgłoszenia dokonujemy najpóźniej na jeden dzień roboczy przed meczem do godz. 12:00 poprzez nadesłanie do klubu imiennej listy uczestników na adres mailowy biuro@effectorkielce.com.pl. Formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Strefa kibica/Program dla szkół. Szkoły i inne placówki oświatowo-wychowawcze prosimy o przesłanie pisma/deklaracji wzięcia udziału w programie z pieczątką placówki oraz podpisem dyrektora.

Ilość miejsc na trybunach przeznaczonych na program ograniczona. O uczestnictwie w meczu danej placówki decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenia grupowe będzie można odbierać w wyznaczonej kasie Hali Legionów (kasa nr 2) tylko w dniu meczu, już na 3 godziny przed jego rozpoczęciem. Po odebraniu zaproszeń przez opiekuna grupy, wejście na halę odbywa się TYLKO wejściem bocznym (po prawej stronie od wejścia głównego – patrząc na Halę od strony Alei Legionów).
Program promocyjny na bilety grupowe obowiązuje na wszystkie mecze drużyny Effectora Kielce odbywające się w Hali Legionów przy ulicy Drogosza 2 w Kielcach. Promocja dotyczy rozgrywek PlusLigi, Pucharu Polski oraz meczów sparingowych i innych turniejów, na które będzie obowiązywała sprzedaż biletów.

Do pobrania